Oranžová sviečka Unipar Pure Beauty, doba horenia 18 h

Značka Unipar si zakladá nielen na elegantnom vzhľade, ale aj na precíznom výrobnom procese. Vďaka individuálnej technológii spoločnosti Unipar,... viac informácií »
Oranžová sviečka Unipar Pure Beauty
Značka: Unipar
3,60 EUR5,99 EUR Zľava -39%
Overiť dostupnosť »
Značka Unipar si zakladá nielen na elegantnom vzhľade, ale aj na precíznom výrobnom procese. Vďaka individuálnej technológii spoločnosti Unipar,...

Značka Unipar si zakladá nielen na elegantnom vzhľade, ale aj na precíznom výrobnom procese.

Vďaka individuálnej technológii spoločnosti Unipar, ktorá ako základnú surovinu používa výlučne čistý uhľovodík, sa hmotnosť sviečky pri horení mení len na vodnú paru a oxid uhličitý. Taktiež zabezpečuje, aby sa knôt pri zapaľovaní neroztavil, takže sviečka horí vysokým, čistým a jasným plameňom bez kvapkania na okolitý nábytok. Tento kvalitný a lacný tovar získate jednoducho tu u nás v známej rubrike sviečky a svietniky. Pripravili sme akčné produkty z tejto populárnej sekcie za najnižšiu cenu! Možno ale hľadáte niečo iné, nebojte, máme toho viac! U nás nájdete viac vybraných výrobkov od značky Unipar. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Neodolateľný výrobok Oranžová sviečka Unipar Pure Beauty, doba horenia 18 od značky so skvelou reputáciou Unipar možno nájsť u nás so zľavou. Akčné ceny od 3,60 EUR.