Oporná podložka do vane Wenko Bath Pillow, 25 × 11 cm

Bezpečie a pohodlie aj vo vani. Kúpte si túto opornú podložku Wenko a budete si sprchu užívať každý deň. Vhodné pre starších ľudí či... viac informácií »
Oporná podložka do vane Wenko Bath Pillow
Značka: Wenko
21,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Bezpečie a pohodlie aj vo vani. Kúpte si túto opornú podložku Wenko a budete si sprchu užívať každý deň. Vhodné pre starších ľudí či...

Bezpečie a pohodlie aj vo vani. Kúpte si túto opornú podložku Wenko a budete si sprchu užívať každý deň. Vhodné pre starších ľudí či milovníkov dlhých kúpeľov a sprchovanie.

Túžite po súkromných kúpeľoch? Eleganciu profesionálnej oázy relaxácie a zároveň dokonale praktickú funkčnosť môžete svojej kúpeľni prepožičať ľahšie, než by ste si vedeli predstaviť. Značka Wenko je totiž majstrom vo svojom odbore, a tak prináša doplnky, ktoré vás potešia nielen jednoduchým nadčasovým vzhľadom, ale aj bezchybnou službou, ktorú vášmu domovu denne preukáže.
Kvalitný a lacný produkt Oporná podložka do vane Wenko Bath Pillow, 25 × 11 cm môžete kúpiť taktiež tu na webe v populárnej rubrike doplnky k vani a sprche! Pripravili sme pre vás ešte iné produkty z tejto populárnej rubriky za skvelú cenu. Ale možno hľadáte niečo iné, nebojte, v ponuke toho máme viac! Máme v ponuke ďalšie vybrané kúsky od značky Wenko. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Známy výrobca Wenko pre svojich zákazníkov ponúka kvalitné produkty !

Veľmi obľúbený produkt Oporná podložka do vane od spoločnosti s popredným postavením na trhu Wenko jednoducho zaobstaráte zde teraz za priaznivú cenu! Produkt nakúpite teraz u nás za 21,90 EUR.