moderne-doplnky.sk

Odkladací stolík Kare Design Easy Living Klar, ⌀ 46 cm

Kvalitný a žiadaný produkt Odkladací stolík Kare Design Easy od značky Kare Design je možné zakúpiť momentálne stále výhodne. Momentálne v akcii za 73 EUR.
EAN: 4025621706298
Odkladací stolík Kare Design Easy Living Klar
Overiť dostupnosť »
Značka: Kare Design
73 EUR 121 EUR Zľava -39%

Popis produktu

Stolík Kare Design v interiéri neplní len odkladaciu funkciu. Sám osobe je predovšetkým odvážným a moderným doplnkom, ktorý si získa pozornosť a ocenenie po jedinom pohľade.

Vneste do svojho domova kus nonšalancie. Veď práve kombinácia kvalitných materiálov a neopozeraného dizajnu je tým, čo si získa naše umelecké srdce.

O ZNAČKE

Za vznikom nemeckej značky Kare Design stoja architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Tí chceli svet nábytku doplniť inovatívnymi a sofistikovanými kúskami s nekonformnou tvárou, ktoré by rozbili všednosť bežných domácností. A práve od založenia spoločnosti v roku 1981 ohromujú tieto výrobky tisíce obdivovateľov po celom svete.

Nábytok, doplnky a svietidlá Kare Design sú nielen plné fantázie a originality, ale predovšetkým nehynúcej a každodennej inšpirácie, ktorá pretvára interiér na miesto so skutočným srdcom a dušou.