moderne-doplnky.sk

Obojstranný matrac Moonia Triumph Multizone, 120 x 200 cm

Obľúbený tovar Obojstranný matrac Moonia Triumph od dodávateľa so skvelou povesťou Moonia ľahko môžete získať aktuálne v našej ponuke za dobrú cenu! Teraz za 637 EUR. EAN: 8435441895106
Obojstranný matrac Moonia Triumph Multizone
Overiť dostupnosť »
Značka: Moonia
637 EUR 749 EUR Zľava -14%

Popis produktu

Matrac Triumph Multizone má výplň, ktorá pozostáva z mäkkej vrchnej vrstvy, ale aj z pevnej a stabilnej časti. Je vyrobený z peny ViscoSoft Ultra Rest Foam, materiálu najnovšej generácie používaného v prémiových matracoch. Ide o hypervodivý materiál, ktorý dokáže eliminovať veľké dávky telesného tepla, čím vám poskytne kvalitný odpočinok bez nadmerného tepla.

Matrac je vyrobený s jadrom HR s vysokou hustotou, ktoré zabezpečuje pevnosť matraca, doplneným viskoelastickým materiálom, ktorý absorbuje tlakové body a vytvára „efekt nadýchnutia“ a pohodlný odpočinok dokonale prispôsobený tvaru vášho tela.

Tento matrac je vybavený technológiou Duo-System, ktorá poskytuje dve nezávislé vrstvy tvrdosti. Stredná tuhosť na strane A a vysoká tuhosť na strane B.

Technické špecifikácie:
Hrúbka: +/- 30 cm
Viskoelastická pena + Viscosoft + BioTherm : 6 cm
Tlakový systém: 12 podporných zón
Systém AirSense: pohodlná a prispôsobiteľná tuhosť H2-H3

Matrac je 100 % priedušný a má ochranu proti vlhkosti.
Poťah matraca je dezinfikovateľný, protiplesňový, protiroztočový a má antibakteriálny systém. Matrac má tiež zosilnený obvod a špeciálne bezpečnostné švy pre lepšiu kompaktnosť, ako aj anatomický a ergonomický systém AirSense spolu s pohodlnou a prispôsobivou tkaninou Strech 3D a bedrovou opierkou.

Matrac má antialergický, antistatický, elektro-biologický a anatomický materiál, skvelé odvetrávanie, nezadržiava vlhkosť a je nedeformovateľný, prispôsobivý a to bez ohľadu na zaťaženie.

Matrac je tiež ocenený systémom OEKO-TEX® a európskym certifikátom CETEM.

Výrobok sa dodáva vo vákuu a pred použitím sa musí nechať 24 hodín odpočívať na hladkom povrchu. Aby sa zachoval optimálny stav výrobku, je potrebné ho rozbaliť do troch týždňov od prevzatia.