Obojstranný matrac Moonia Sport Energy Pro, 80 x 200 cm

Tento kvalitný a žiadaný produkt Obojstranný matrac Moonia Sport od známeho dodávateľa Moonia je možné zakúpiť tu teraz práve za priaznivú cenu! Ponuky od 552 EUR. EAN: 8435441896394
Obojstranný matrac Moonia Sport Energy Pro
Značka: Moonia
552 EURDostupnosť: SKLADOM 649 Kč Zľava -14%
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Matrac Sport Energy Pro sa vyznačuje vysokou kvalitou a maximálnou prispôsobivosťou vďaka vlastnostiam viskoelastického materiálu, ktorý znižuje tlakové body a podporuje správnu polohu chrbtice.

Odporúča sa najmä športovcom, ktorí potrebujú matrac, ktorý poskytuje optimálny odpočinok pre svaly a kĺby. Tento matrac vám pomôže zlepšiť váš športový a každodenný výkon a zároveň sľubuje zvýšenie energie a vitality.

Obsahuje najnovšiu technológiu HR v jadre, ktoré zaisťuje dokonalú ergonomickú oporu, a predovšetkým vrstvu zloženú z viskoelastických, viskosoftových a Biotherm vlákien s hrúbkou 4 cm, takže sa dokáže dokonale prispôsobiť rôznym polohám tela a redukovať oblasti s vysokým tlakom. Správna poloha na tomto matraci zlepšuje kvalitu odpočinku, ako aj regeneráciu a obnovu svalov pre optimálny športový výkon.

Tento matrac je tiež vybavený technológiou Duo-System®, ktorá poskytuje dve nezávislé tvrdosti.

Technické špecifikácie:
Hrúbka matraca: +/-27 cm
Viskoelastická pena + Viscosoft + BioTherm: 4 cm
Multipresný systém: 9 zón
Prešívaná vysokokvalitnou elastickou tkaninou.
Jadro HR Pro Nature s vysokou hustotou a bedrovou oporou.

Poťah matraca je dezinfikovateľný, protiplesňový, protiroztočový a má antibakteriálny systém.

Matrac má antialergický, antistatický, elektro-biologický a anatomický materiál, výborne odvetráva, nezadržiava vlhkosť a je nedeformovateľný a prispôsobivý bez ohľadu na zaťaženie.

Matrac je tiež ocenený systémom OEKO-TEX® a európskou certifikáciou CETEM.

Výrobok sa dodáva vo vákuu a pred použitím sa musí nechať 24 hodín odpočívať na hladkom povrchu. Aby sa zachoval optimálny stav výrobku, je potrebné ho rozbaliť do troch týždňov od doručenia.