Obojstranný matrac Moonia Sport Energy Pro, 80 x 200 cm

Matrac Sport Energy Pro sa vyznačuje vysokou kvalitou a maximálnou prispôsobivosťou vďaka vlastnostiam viskoelastického materiálu, ktorý znižuje... viac informácií »
Obojstranný matrac Moonia Sport Energy Pro
Značka: Moonia
349 EUR
Overiť dostupnosť »
Matrac Sport Energy Pro sa vyznačuje vysokou kvalitou a maximálnou prispôsobivosťou vďaka vlastnostiam viskoelastického materiálu, ktorý znižuje...

Matrac Sport Energy Pro sa vyznačuje vysokou kvalitou a maximálnou prispôsobivosťou vďaka vlastnostiam viskoelastického materiálu, ktorý znižuje tlakové body a podporuje správnu polohu chrbtice.

Odporúča sa najmä športovcom, ktorí potrebujú matrac, ktorý poskytuje optimálny odpočinok pre svaly a kĺby. Tento matrac vám pomôže zlepšiť váš športový a každodenný výkon a zároveň sľubuje zvýšenie energie a vitality.

Obsahuje najnovšiu technológiu HR v jadre, ktoré zaisťuje dokonalú ergonomickú oporu, a predovšetkým vrstvu zloženú z viskoelastických, viskosoftových a Biotherm vlákien s hrúbkou 4 cm, takže sa dokáže dokonale prispôsobiť rôznym polohám tela a redukovať oblasti s vysokým tlakom. Správna poloha na tomto matraci zlepšuje kvalitu odpočinku, ako aj regeneráciu a obnovu svalov pre optimálny športový výkon.

Tento matrac je tiež vybavený technológiou Duo-System®, ktorá poskytuje dve nezávislé tvrdosti.

Technické špecifikácie:
Hrúbka matraca: +/-27 cm
Viskoelastická pena + Viscosoft + BioTherm: 4 cm
Multipresný systém: 9 zón
Prešívaná vysokokvalitnou elastickou tkaninou.
Jadro HR Pro Nature s vysokou hustotou a bedrovou oporou.

Poťah matraca je dezinfikovateľný, protiplesňový, protiroztočový a má antibakteriálny systém.

Matrac má antialergický, antistatický, elektro-biologický a anatomický materiál, výborne odvetráva, nezadržiava vlhkosť a je nedeformovateľný a prispôsobivý bez ohľadu na zaťaženie.

Matrac je tiež ocenený systémom OEKO-TEX® a európskou certifikáciou CETEM.

Výrobok sa dodáva vo vákuu a pred použitím sa musí nechať 24 hodín odpočívať na hladkom povrchu. Aby sa zachoval optimálny stav výrobku, je potrebné ho rozbaliť do troch týždňov od doručenia.
Podarený kus Obojstranný matrac Moonia Sport máte možnosť získať tiež tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej kategórii matrace! Vyhľadajte si skvelé produkty v spomínanej rubrike za super cenu!

Tento kvalitný a žiadaný produkt Obojstranný matrac Moonia Sport od známeho dodávateľa Moonia je možné zakúpiť tu teraz práve za priaznivú cenu! Ponuky od 349 EUR.