Obojstranný matrac Moonia Maxim, 160 x 200 cm

Matrac Maxim má rôzne vrstvy pre najlepší antistresový odpočinok. Tento matrac tiež nevytvára žiadne tlakové body na tele. Jeho viskózne mäkký... viac informácií »
Obojstranný matrac Moonia Maxim
Značka: Moonia
469 EUR
Overiť dostupnosť »
Matrac Maxim má rôzne vrstvy pre najlepší antistresový odpočinok. Tento matrac tiež nevytvára žiadne tlakové body na tele. Jeho viskózne mäkký...

Matrac Maxim má rôzne vrstvy pre najlepší antistresový odpočinok. Tento matrac tiež nevytvára žiadne tlakové body na tele.

Jeho viskózne mäkký materiál je skvelým vodičom elektriny, takže znižuje elektrostatický náboj tela, ktorý vzniká v dôsledku nahromadeného trenia, čo tiež pomáha dosiahnuť fázu spánku REM a jej predĺženie. Okrem toho je tento materiál aj hypervodivý a dokáže eliminovať veľké dávky tepelného toku, takže môžete odpočívať bez akumulácie teploty. Je tiež skvelým vodičom elektrickej energie, čím znižuje elektrostatický náboj tela vznikajúci pri trení.

Matrac má tiež jadro HR, vďaka čomu je odolnejšou alternatívou tradičných matracov. Zároveň si pohodlne oddýchnete vďaka systému AirSense, ktorý kombinuje dokonalé rozloženie na vrstvách matraca, aby sa zabezpečila optimálna prispôsobivosť pre každého používateľa.

Matrac je zároveň vybavený technológiou Duo-System, ktorá zabezpečuje dve nezávislé tvrdosti.

Technické špecifikácie:
Hrúbka matraca: +/- 21 cm
Viscosoft: 2 cm

Matrac je 100 % priedušný a má ochranu proti vlhkosti.
Poťah matraca je dezinfikovateľný, protiplesňový, protiroztočový a má antibakteriálny systém. Matrac zabezpečuje termoreguláciu a optimálnu priedušnosť, je nedeformovateľný, ergonomický a zadržiava vlhkosť.

Matrac je tiež ocenený systémom OEKO-TEX® a európskou certifikáciou CETEM.

Výrobok sa dodáva vo vákuu a pred použitím sa musí nechať 24 hodín odpočívať na hladkom povrchu. Aby sa zachoval optimálny stav výrobku, je potrebné ho rozbaliť do troch týždňov od prevzatia.

Tento obľúbený tovar Obojstranný matrac Moonia Maxim, 160 x 200 od dodávateľa tovaru Moonia môžete zaobstarať v našej online ponuke stále výhodne! Cena od 469 EUR.