Obojstranný matrac Moonia Continental, 90 x 200 cm

Matrac Continental má 9 antistresových oporných častí, takže nevytvára tlakové body a prispôsobuje sa fyziognómii tela. Spolu so 4 cm... viac informácií »
Obojstranný matrac Moonia Continental
Značka: Moonia
379 EUR
Overiť dostupnosť »
Matrac Continental má 9 antistresových oporných častí, takže nevytvára tlakové body a prispôsobuje sa fyziognómii tela. Spolu so 4 cm...

Matrac Continental má 9 antistresových oporných častí, takže nevytvára tlakové body a prispôsobuje sa fyziognómii tela. Spolu so 4 cm gélovo-pružného materiálu, vláknami BioTherm a supermäkkou penou zaručuje kvalitný odpočinok.

Gelovo-viskoelastický materiál sa používa v prémiových matracoch. Tento hypervodivý materiál dokáže eliminovať veľké dávky tepelného toku a vytvoriť príjemné ležanie bez akumulácie teploty. Zabraňuje nahromadeniu tepla a vytvára relaxačný účinok.

Pena HD zaručuje nezávislosť postele a umožňuje odpočinok dvoch osôb na matraci bez toho, aby to ovplyvnilo prispôsobivosť a tvrdosť druhej strany.

Obojstranná technológia Duo-System® vám umožňuje kedykoľvek si vybrať požadovanú tvrdosť. Môžete si teda vybrať strednú tvrdosť na strane A a vysokú tvrdosť na strane B.

Technické špecifikácie:
Hrúbka: +/- 25 cm
Viscolastic Gel + Supersoft Foam + BioTherm
DuoSystem H2-H3: tuhosť strany A stredná a tuhosť strany B vysoká
NatureFoam 3.0

Poťah matraca je dezinfikovateľný, protiplesňový, protiroztočový a má antibakteriálny systém.

Matrac má antialergický, antistatický, elektrobiologický a anatomický materiál, zosilnený obvod a špeciálne bezpečnostné švy pre lepšiu kompaktnosť.

Matrac poskytuje aj anatomický a ergonomický systém AirSense, pohodlný a prispôsobivý materiál Strech 3D, bedrovú opierku a má certifikát OEKO-TEX® a európsky certifikát CETEM.

Výrobok sa dodáva vo vákuu a pred použitím sa musí nechať 24 hodín odpočívať na hladkom povrchu. Aby sa zachoval optimálny stav, výrobok sa musí rozbaliť do troch týždňov od doručenia.
Unikátny a obľúbený produkt Obojstranný matrac Moonia Continental, 90 x nájdete ešte tu a teraz na našich stránkach zaradený v rubrike nábytok. Zaobstarajte si ostatné produkty z tejto kateógrie za super peniaze. Populárna značka Moonia pre svojich zákazníkov poskytuje vysoko kvalitný sortiment.! Nakupujte výhodný u nás. Možno hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho pre vás viac! U nás v ponuke nájdete ďalší skvelý tovar od výrobcu Moonia. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Veľa podarený produkt Obojstranný matrac Moonia Continental, od dodávateľa tovaru Moonia môžete zaobstarať na našich stránkach navždy výhodne. Lacno za cenu 379 EUR.