Obojstranný matrac Moonia Box Spring Premier, 90 x 200 cm

Tento zľavnený produkt Obojstranný matrac Moonia Box Spring od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Moonia získate online za výborné peniaze. Momentálne v akcii za 674 EUR. EAN: 8445027005942
Obojstranný matrac Moonia Box Spring Premier
Značka: Moonia
674 EURDostupnosť: SKLADOM 749 Kč Sleva -10%
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Matrac Box Spring Premier sa skladá z viscoelastických pružín a jadra z pružinových taštičiek najnovšej generácie, ktoré zaručujú dokonalý odpočinok.

Technológia a vývoj použitý na vytvorenie zloženia tohto matraca a jeho jadra s taštičkovými pružinami sú kľúčom k jeho zaradeniu medzi matrace najvyššej triedy. Kombinácia týchto prvkov predstavuje vývoj vo svete relaxácie a odpočinku. Jeho jadro tvorí celkom 235 nezávislých pružín/m2, ktoré zabezpečujú prispôsobivosť a pohodlie v každej oblasti matraca. Tieto pružiny spôsobujú, že hmotnosť tela sa v každom bode matraca rozloží nezávisle, čím sa zabezpečí individuálne prispôsobenie každej oblasti tela. Pružiny odvádzajú pot oveľa lepšie ako iné materiály. Vrecká, v ktorých sú zabalené jednotlivé pružiny, sú vyrobené z tenkého a odolného materiálu, ktorý umožňuje cirkuláciu vzduchu.

Technické špecifikácie:
Hrúbka: +/- 30 cm
Jadro: výška: +/- 30 cm
Vrecková pružina
Jadro FlowSpring Systém proti vlhkosti Viscoelastic + Biotherm Fibers + Supersoft
12 oddychových zón

Matrac je 100 % priedušný a má ochranu proti vlhkosti.
Poťah matraca je dezinfikovateľný, protiplesňový, protiroztočový a má antibakteriálny systém. Matrac poskytuje optimálnu priedušnosť, je nedeformovateľný, ergonomický a nezadržiava vlhkosť.

Matrac je tiež ocenený systémom OEKO-TEX® a európskou certifikáciou CETEM.

Výrobok sa dodáva vo vákuu a pred použitím sa musí nechať 24 hodín odpočívať na hladkom povrchu. Aby sa zachoval optimálny stav výrobku, je potrebné ho rozbaliť do troch týždňov od prevzatia.