Obojstranný matrac Materasso Rena 3/4, 160 x 200 cm

Matrac Rena tvorí: - profilová pena Eliocell so špeciálnym masážnym profilom - vysokonosná RE pena (komfortná nopková pena Eliocell). Práve vďaka... viac informácií »
Obojstranný matrac Materasso Rena 3/4
Značka: Materasso
399 EUR
Overiť dostupnosť »
Matrac Rena tvorí: - profilová pena Eliocell so špeciálnym masážnym profilom - vysokonosná RE pena (komfortná nopková pena Eliocell). Práve vďaka...

Matrac Rena tvorí: – profilová pena Eliocell so špeciálnym masážnym profilom – vysokonosná RE pena (komfortná nopková pena Eliocell). Práve vďaka tomuto zloženiu zaisťuje matrac pevnú oporu chrbtice a zároveň elastické a komfortné prostredie pre spánok. Poťah ANTIALERGIC (s polyesterovým vláknom) je priedušný a veľmi ľahko sa udržuje. Ide o štandardný poťah s antialergickou úpravou, ktorý vyniká vynikajúcim pomerom „výkon“/cena. Vlákna sa tkajú pri vysokých teplotách, čo je základom ich antialergických vlastností. Poťah je veľmi príjemný na dotyk a poskytuje používateľovi dobrý tepelný komfort. Zároveň zaisťuje základnú hygienu matraca, pohlcuje prebytočnú vlhkosť a je vhodný pre najširšie spektrum zákazníkov. Poťah je snímateľný a je možné prať na 60 °C.
Veľmi obľúbený produkt Obojstranný matrac Materasso Rena 3/4, 160 x môžete zohnať pohodlne na našich stránkach umiestnený v sekcii matrace! Teraz získate kvalitné výrobky z tejto obľúbenej rubriky v bezva akcii. Obľúbený dodávateľ Materasso poskytuje kvalitné výrobky.!

Lacný tovar Obojstranný matrac Materasso Rena 3/4, 160 x od výrobcu so zárukou kvality Materasso jednoducho zaobstaráte v našej online ponuke v akcii. Aktuálne stojí u nás 399 EUR.