Obliečky s plachtou na dvojlôžko Permento Duramento, 200 × 220 cm

Kto by sa netešil do čerstvo oblečených perín? Pritiahnuť si paplón až k brade a krásne sa zababušiť! Tieto obliečky sú navyše v sade s... viac informácií »
Obliečky s plachtou na dvojlôžko Permento Duramento
Značka: EnLora Home
48 EUR59,90 EUR Zľava -19%
Overiť dostupnosť »
Kto by sa netešil do čerstvo oblečených perín? Pritiahnuť si paplón až k brade a krásne sa zababušiť! Tieto obliečky sú navyše v sade s...

Kto by sa netešil do čerstvo oblečených perín? Pritiahnuť si paplón až k brade a krásne sa zababušiť!

Tieto obliečky sú navyše v sade s plachtou, čo je skvelá vec. Neviete prečo? Krásne spolu ladia, takže vám odpadá povinnosť rozhodnúť, ktorú plachtu dáte do kopy s ktorými obliečkami. Veľa predávaný produkt Obliečky s plachtou na dvojlôžko Permento Duramento, 200 môžete nájsť tiež na stránkach v známej rubrike textil do spálne! Teraz môžete nájsť obľúbené výrobky z tejto populárnej kategórie za najnižšiu cenu! Nebojte sa, máme toho pre vás viac, U nás v ponuke totiž nájdete viac kvalitného tovaru od výrobcu EnLora Home. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Úplne jedinečný tovar Obliečky s plachtou na dvojlôžko Permento Duramento, od skvelého a známeho výrobcu EnLora Home pohodlne získate práve dnes výhodne. Produkt kúpite teraz u nás za 48 EUR.