Obliečky s plachtou Matti, 200 × 220 cm

Vstúpte do malého nebeského raja, v ktorom na vás čaká posteľ ako z rozprávky. S obliečkami z renforcé bavlny a s trendmi vzormi sa budete vznášať... viac informácií »
Obliečky s plachtou Matti
Vstúpte do malého nebeského raja, v ktorom na vás čaká posteľ ako z rozprávky. S obliečkami z renforcé bavlny a s trendmi vzormi sa budete vznášať...

Vstúpte do malého nebeského raja, v ktorom na vás čaká posteľ ako z rozprávky. S obliečkami z renforcé bavlny a s trendmi vzormi sa budete vznášať ako na jemnom obláčiku a spánok v nich bude príjemným pohladením po duši aj po tele.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNANIE
Obliečky s obálkovým typom zapínania sú doplnené prehybom látky, ktorý je všitý do vnútornej časti obliečky. Túto kapsu teda stačí len pretiahnuť cez paplón či vankúš a máte hotovo.
 
Hlavnou výhodou tohto zapínania je práve veľmi jednoduchá manipulácia a rýchle prezliekanie paplónov a vankúšov. Vďaka absencii gombíkov a zipsov sa navyše počas prania nemusíte obávať ničenia bubna práčky. Tento kvalitný a žiadaný výrobok Obliečky s plachtou Matti, môžete zohnať bez problémov tu a teraz na našich stránkach v známej kategórii textil do spálne! Preskúmajte úplne nové výrobky z tejto populárnej kategórie za parádnu cenu! Máme toho pre vás viac, u nás nájdete viac tovaru od výrobcu Pearl Home. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Významná značka Pearl Home pre vás pripravuje prémiový tovar. za výhodné ceny.

Tento kvalitný a lacný produkt Obliečky s plachtou Matti, od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Pearl Home k dostaniu tady trvalo výhodne. Iba teraz za 111 EUR.