Obliečky s plachtou City, 200 x 220 cm

Spanie ako v bavlnke už nebude problémom. S týmito obliečkami, ktoré sú zo 100% ranforce bavlny, sa vám budú snívať len tie najkrajšie sny. Navyše... viac informácií »
Obliečky s plachtou City
Značka: Victoria
50,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Spanie ako v bavlnke už nebude problémom. S týmito obliečkami, ktoré sú zo 100% ranforce bavlny, sa vám budú snívať len tie najkrajšie sny. Navyše...

Spanie ako v bavlnke už nebude problémom. S týmito obliečkami, ktoré sú zo 100% ranforce bavlny, sa vám budú snívať len tie najkrajšie sny.

Navyše sú v sade s plachtou, takže odpadá úporné hľadanie a nekonečné vymýšľanie, ktorú plachtu zvoliť.

A čo vlastne je tá ranforce bavlna? Ide o tureckú bavlnu, ktorá sa pýši vysokou gramážou. Vďaka tomu je veľmi pevná a kvalitná.
Neodolateľný produkt máte možnosť nájsť okrem iného na webe v obľúbenej rubrike obliečky! Teraz kúpite unikátne produkty v spomínanej kategórii za skvelú cenu! To ale nie je všetko, máme toho pre vás viac. Samozrejme, máme v ponuke ďalšie preverené kúsky značky Victoria. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Úplne unikátny tovar Obliečky s plachtou City, od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Victoria môžete zohnať práve dnes za priaznivú cenu. Akčná cena od 50,90 EUR.