Nôž na natieranie z antikoro ocele WMF

Ku krásnym tanierom na prestretom stole patria aj vyleštené príbory. Tie od značky WMF sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a hodiť sa budú pri obede... viac informácií »
Nôž na natieranie z antikoro ocele WMF
Značka: WMF
9,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Ku krásnym tanierom na prestretom stole patria aj vyleštené príbory. Tie od značky WMF sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a hodiť sa budú pri obede...

Ku krásnym tanierom na prestretom stole patria aj vyleštené príbory. Tie od značky WMF sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a hodiť sa budú pri obede aj slávnostnej večeri. Po jedle ich len stačí vložiť do umývačky, ktorá sa postará o to, že pred ďalším použitím budú znovu čisté.

S WMF si domov prinášate tú najvyššiu kvalitu:
✓ Nemecká precíznosť a najmodernejšie technológie.
✓ Značka WMF pre nás vyrába už viac ako 160 rokov.
✓ Vyrába riad a kuchynské spotrebiče z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktoré sa často dedia z generácie na generáciu.
✓ Značka myslí aj na jednoduchú starostlivosť a údržbu, a tak sa snaží, aby väčšina produktov mohla aspoň čiastočne do umývačky riadu.
✓ Ich aktikoro hrnce sú slávne po celom svete. Milujú ich svetoznámi kuchári i amatérski nadšenci. Tento dizajnový kus je dostupný ešte tu a teraz na našom webe v známej sekcii varenie! Teraz si môžete kúpiť skvelé produkty z tejto známej kategórie za výhodné peniaze! Táto značka WMF vás obohatí o skvelé výrobky za prekvapivo výhodné ceny! Tým ale však naša ponuka nekončí, u nás toho nájdete oveľa viac! Mrknite na viac vybraných výrobkov od výrobcu WMF. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľmi žiadaný kus Nôž na natieranie z od skvelého a známeho výrobcu WMF môžete pohodlne získať v našej online ponuke za parádnu cenu. Ponuky od 9,99 EUR.