Nočný stolík z dreva paulovnia s čiernym rámom House Nordic Rimini

Severský chlad a nežnosť. Minimalistické tvary, jemná paleta farieb a strohá hravosť. To všetko sa snúbi v nábytku značky House Nordic. Doprajte aj... viac informácií »
Nočný stolík z dreva paulovnia s čiernym rámom House Nordic Rimini
Značka: House Nordic
89,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Severský chlad a nežnosť. Minimalistické tvary, jemná paleta farieb a strohá hravosť. To všetko sa snúbi v nábytku značky House Nordic. Doprajte aj...

Severský chlad a nežnosť. Minimalistické tvary, jemná paleta farieb a strohá hravosť. To všetko sa snúbi v nábytku značky House Nordic.

Doprajte aj svojmu bývanie kúsky, ktoré k vám prinesú tú pravú škandinávsku čistotu a jemnosť.

Tento nočný stolík je vyrobený z dreva stromu Paulovnia. To je odolné voči škodcom a vlhkosti, je ľahké a vyniká slabou horľavosťou.

House Nordic:

Značka z Dánska s viac ako 20-ročnou tradíciou prepája čistý dizajn, perfektnú funkčnosť a kvalitné materiály. Do domácnosti prinesie škandinávsky štýl, útulne a neuveriteľné pohodlie. Prepadnite jeho čaru aj vy ♥
Tento akčný a v zľave produkt Nočný stolík z dreva paulovnia s čiernym rámom možno nakúpiť práve tu u nás v kategórii nočné stolíky. Teraz si môžete kúpiť ešte ostatné produkty z našej sekcie za rozumné peniaze. Máme toho pre vás viac, máme aj v ponuke ďalší preverený tovar od výrobcu House Nordic. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a lacný produkt Nočný stolík z dreva paulovnia s čiernym od známej kvalitnej značky House Nordic máte možnosť nájsť tady teraz za priaznivú cenu! Cena od 89,90 EUR.