moderne-doplnky.sk

Nástenný vešiak z teakového dreva HSM collection Oldie, dĺžka 90 cm

Veľmi jedinečný produkt Nástenný vešiak z teakového dreva HSM collection od tejto skvelej značky HSM collection je možné zakúpiť práve za mimoriadne nízku cenu. V súčasnosti je k dispozícii za 119 EUR.
EAN: 8718969039031
Nástenný vešiak z teakového dreva HSM collection Oldie

Popis produktu

Nechajte vyniknúť surovú krásu v podobe teakového dreva a obnaženého kovu. Značka HSM Collection predstavuje novú kolekciu, ktorá oslavuje industriálny dizajn. Zariaďte si domov v štýle luxusných loftov a štýlových továrenských priestorov!

Nábytok je vyrobený z masívneho teakového dreva, ktoré patrí medzi najtrvanlivejšie dreviny sveta. Spoľahlivo odoláva vonkajším vplyvom, ako sú výkyvy teplôt aj škodcovia. Vďaka vysokému obsahu prírodných olejov je úplne bezúdržbové, a preto sa teší obľube nielen v nábytkárstve, ale napríklad aj v lodnom priemysle. Prirodzený povrch dreva je drsný a nerovný, čo mu pridáva na prírodnom a exotickom vzhľade.

Poznámka: z dôvodu použitia prírodného materiálu sa farba a štruktúra dreva pri jednotlivých kusoch môže líšiť od fotografie. Zároveň uvedené rozmery sú orientačné vzhľadom k tzv. živým hranám tohto kusu nábytku.