Nástenný policový diel v dekore dubového dreva Armona

Potrpíte si na maximálnu jednoduchosť, surovosť prírodných materiálov a zaujímavé nápady? Táto polica s kovovou konštrukciou v hnedej farbe vnesie... viac informácií »
Nástenný policový diel v dekore dubového dreva Armona
Značka: Decortie
65,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Potrpíte si na maximálnu jednoduchosť, surovosť prírodných materiálov a zaujímavé nápady? Táto polica s kovovou konštrukciou v hnedej farbe vnesie...

Potrpíte si na maximálnu jednoduchosť, surovosť prírodných materiálov a zaujímavé nápady? Táto polica s kovovou konštrukciou v hnedej farbe vnesie charakter do akejkoľvek miestnosti. Môžete ju použiť na praktické doplnky v kúpeľni, na koreničky v kuchyni alebo ako výstavnú poličku na svoje úlovky z ciest. Možností je množstvo, záleží len na vašej kreativite! Upozornenie: maximálna nosnosť jednotlivých políc je max 5 kg. Často hľadaný produkt Nástenný policový diel v dekore dubového dreva Armona môžete zaobstarať tiež tu u nás v rubrike police! Máme pre vás akčné produkty z tejto známej rubriky za skvelú cenu!

Nový produkt Nástenný policový diel v dekore dubového od skvelej značky Decortie jednoducho môžete zohnať práve skutočne výhodne. Iba teraz za 65,90 EUR.