Nástenné svietidlo v zlatej farbe Squid Lighting Geo, výška 23 cm

Rovnako ako my aj vy podľahnite kúzlu kombinácie elegantného a nadčasového dizajnu s precíznou výrobou. Presne takéto svietidlo má značka Squid... viac informácií »
Nástenné svietidlo v zlatej farbe Squid Lighting Geo
Rovnako ako my aj vy podľahnite kúzlu kombinácie elegantného a nadčasového dizajnu s precíznou výrobou. Presne takéto svietidlo má značka Squid...

Rovnako ako my aj vy podľahnite kúzlu kombinácie elegantného a nadčasového dizajnu s precíznou výrobou. Presne takéto svietidlo má značka Squid Lighting vo svojom repertoári, aby vám robilo spoločnosť počas večerov strávených s knihou alebo napínavým seriálom.

Dobré vedieť: stupeň ochrany tohto svietidla je IP40.Vysoko kvalitný kus Nástenné svietidlo v zlatej máte možnosť nájsť ešte tu na našich stránkach v obľúbenej sekcii nástenné svietidlá! Vyberte si iné výrobky vo spomínanej sekcii za najnižšiu cenu. To však nie je všetko, naša ponuka je široká! Máme aj v ponuke ďalšie kúsky od výrobcu Squid Lighting. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Obľúbený dodávateľ Squid Lighting má v ponuke prémiový sortiment !

Tento exkluzívny tovar Nástenné svietidlo v zlatej od obľúbenej značky Squid Lighting môžete zaobstarať na našich stránkach teraz práve vo výhodnej akcii! V súčasnosti je k dispozícii za 66,90 EUR.