Nastaviteľný držiak na utierku Wenko, 60 cm

Organizácia je dôležitá a v kuchyni to platí dvojnásobne! Značka Wenko je skutočným majstrom na kuchynské vychytávky, ktoré nielen uľahčujú... viac informácií »
Nastaviteľný držiak na utierku Wenko
Značka: Wenko
12,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Organizácia je dôležitá a v kuchyni to platí dvojnásobne! Značka Wenko je skutočným majstrom na kuchynské vychytávky, ktoré nielen uľahčujú...

Organizácia je dôležitá a v kuchyni to platí dvojnásobne! Značka Wenko je skutočným majstrom na kuchynské vychytávky, ktoré nielen uľahčujú život, ale tiež dobre vyzerajú. A tak si pozvite naozajstné pomocníkov, ktorí vám pomôžu udržať doma poriadok.

Šírku držiaka si môžete nastaviť v rozmedzí 36 – 60 cm.
Lacný kus Nastaviteľný držiak na utierku Wenko, možno zakúpiť v pohode tu a teraz na našom webe zaradený v rubrike držiaky na kuchynské utierky. Teraz môžete kúpiť unikátne výrobky z tejto populárnej rubriky za outletovú cenu. Obľúbený dodávateľ Wenko pre svojich zákazníkov dodáva top tovar. za dobrú cenu. Nakupujte, kým je tovar sladom.

Tento akčný výrobok Nastaviteľný držiak na utierku Wenko, od známeho výrobcu Wenko pohodlne zoženiete v súčasnosti vo výpredajové akciu. Stojí teraz u nás 12,99 EUR.