Modulový diel skrine s konštrukciou z masívneho dubového dreva s 2 zásuvkami Gazzda Ena, pripevnenie vľavo

Vytvorte si šatník z kolekcie Ena, ktorý bude presne podľa vašich predstáv. K pravej strane tohto modulárneho dielu s uchytením na ľavej strane... viac informácií »
Modulový diel skrine s konštrukciou z masívneho dubového dreva s 2 zásuvkami Gazzda Ena
Značka: Gazzda
1 690 EUR
Overiť dostupnosť »
Vytvorte si šatník z kolekcie Ena, ktorý bude presne podľa vašich predstáv. K pravej strane tohto modulárneho dielu s uchytením na ľavej strane...

Vytvorte si šatník z kolekcie Ena, ktorý bude presne podľa vašich predstáv.

K pravej strane tohto modulárneho dielu s uchytením na ľavej strane jednoducho pripevnite druhý modulárny diel. Môžete tiež pridať policový diel, ktorý môžete umiestniť medzi ne alebo ho pripevniť len k jednému dielu na strane, ktorú potrebujete. Bočná strana skrinky, určená na montáž k ďalšiemu modulu, je vyrobená z dyhovanej tvrdej dosky na jednoduchšie pripevnenie.

Získate tak toľko miesta na oblečenie, koľko skutočne potrebujete.

Kolekcia Ena nesie názov podľa najlepšej práce dizajnéra Salih Teskeredzic, jeho dcéry.
Svoju prácu opisuje slovami: „Proces tvorby je pre mňa hrou – s rovnakou radosťou, akú deti zažívajú pri nových hračkách, pristupujem k ceruzke a cítim nadšenie pre nové projekty. Navrhujem pre potešenie, nikdy nie z nutnosti alebo povinnosti.“

Obľúbený produkt Modulový diel skrine s konštrukciou z masívneho dubového dreva od spoločnosti Gazzda môžete zaobstarať v aktuálnej ponuke za primerané peniaze. Výhodne teraz u nás za 1 690 EUR.