Modrý vlnený koberec Flair Rugs Asher, 120 x 170 cm

Lahodí vášmu oku geometrické tvary? Tak to si iste zamilujete koberce značky Flair Rugs. Okrem toho, že skvele vyzerajú a dokonale zútulnia váš... viac informácií »
Modrý vlnený koberec Flair Rugs Asher
Lahodí vášmu oku geometrické tvary? Tak to si iste zamilujete koberce značky Flair Rugs. Okrem toho, že skvele vyzerajú a dokonale zútulnia váš...

Lahodí vášmu oku geometrické tvary? Tak to si iste zamilujete koberce značky Flair Rugs. Okrem toho, že skvele vyzerajú a dokonale zútulnia váš domov, izolujú hluk a doprajú vašim nohám príjemné teplo pri každom šliapnutia.

O vlnených kobercoch:
Vlnené koberce majú vynikajúce izolačné schopnosti, pokiaľ ide o teplo a zvuk. Majú tiež tvarovú pamäť, takže aj po dlhšom stlačení sa vlákna vrátia do svojho pôvodného tvaru.

Neznepokojujte sa, ak koberec prvé týždne trochu leží. Je to bežná vlastnosť vlnených kobercov, ktorá sa po približne prvom mesiaci ustáli. Nite z koberca nevyťahujte, ale jednoducho ich odstrihnite.
Kvalitný a veľmi žiadaný tovar je k dostaniu práve teraz na našich stránkach v obľúbenej sekcii textil. Teraz môžete kúpiť kvalitné výrobky z tejto obľúbenej rubriky na pár kliknutí! Tým ale naša ponuka nekončí, prichystali sme toho pre vás viac! Mrknite na viac kvalitných výrobkov značky Flair Rugs. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Vehlasná značka Flair Rugs svojim zákazníkom ponúka skvelý sortiment za priaznivú cenu. Ponuka platí do vypredania zásob!

Dizajnový výrobok Modrý vlnený koberec Flair Rugs od dodávateľa s dlhou históriou Flair Rugs ľahko nájdete práve teraz u nás lacno. Aktuálne v akcii za 173 EUR.