Modrý úložný box LEGO® Mini Box Blue

Ukážte svojim deťom, že aj upratovanie môže byť poriadna zábava. Len tak nikto z nich totiž neodolá čarovnému boxu v podobe obrovskej LEGO® kocky.... viac informácií »
Modrý úložný box LEGO® Mini Box Blue
Značka: LEGO®
4,40 EUR5,49 EUR Zľava -19%
Overiť dostupnosť »
Ukážte svojim deťom, že aj upratovanie môže byť poriadna zábava. Len tak nikto z nich totiž neodolá čarovnému boxu v podobe obrovskej LEGO® kocky....

Ukážte svojim deťom, že aj upratovanie môže byť poriadna zábava. Len tak nikto z nich totiž neodolá čarovnému boxu v podobe obrovskej LEGO® kocky. Schovajú sa do nej menšie hračky, potreby na kreslenie, zbierka známok a odznakov po oteckovi. Proste všetko, čo nechcete len tak stratiť.

Nezabudnite si namiešať viac boxov rôznych farieb a veľkostí. Izbička vašich najmenších sa potom premení na jednu veľkú stavebnicu. Takú, ktorú im budete aj vy závidieť ♥

V zľave produkt Modrý úložný box LEGO® Mini Box Blue možno zohnať aktuálne tu u nás v známej rubrike detské skrine a úložné priestory! Získajte úplne nové výrobky z našej kategórie za výhodnú cenu!

Veľa žiadaný tovar Modrý úložný box LEGO® od známeho výrobcu LEGO® je možné zaobstarať v našej internetovej ponuke za priaznivú cenu! Ponuky od 4,40 EUR.