Modrý koberec 150×100 cm Lucia – Nattiot

Spojenie prírodných bavlnených vlákien známych svojou nezameniteľnou mäkkosťou a jemným povrchom s polyesterovým materiálom, ktorý zase dodáva... viac informácií »
Modrý koberec 150x100 cm Lucia - Nattiot
Značka: Nattiot
74,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Spojenie prírodných bavlnených vlákien známych svojou nezameniteľnou mäkkosťou a jemným povrchom s polyesterovým materiálom, ktorý zase dodáva...

Spojenie prírodných bavlnených vlákien známych svojou nezameniteľnou mäkkosťou a jemným povrchom s polyesterovým materiálom, ktorý zase dodáva prirodzenú odolnosť voči škvrnám a vyblednutiu. Presne taký je tento koberec v obľúbenom boho dizajne od Nattiot. Okrem týchto funkčných kvalít, starostlivá ručná výroba urobí z vášho domova skutočne jedinečný kúsok. Ako porazíte údržbu? V prvom rade odporúčame koberec pravidelne natriasať. Zároveň ho vysávajte bez použitia kefového nástavca a pri nízkom výkone. Ak naň nedopatrením vylejete nežiaduce tekutiny, prebytočnú tekutinu odsajte papierovou utierkou. Na čistenie škvŕn použite čistú handričku a mydlovú vodu alebo suchý čistiaci prášok. Potom koberec utrite a nechajte uschnúť.

Zľavnený tovar Modrý koberec 150x100 cm od obľúbeného výrobcu Nattiot ide zohnať momentálne na našich stránkach za rozumné peniaze. Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 74,90 EUR.