Modrý keramický servírovací tanier MIJ Sky, 29 x 12 cm

Kolekcia modrého riadu odráža farbu oceánu a letného neba. Jeho originálny dizajn na váš stôl naservíruje štipku rafinovanej nevšednosti a... viac informácií »
Modrý keramický servírovací tanier MIJ Sky
Značka: MIJ
23,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Kolekcia modrého riadu odráža farbu oceánu a letného neba. Jeho originálny dizajn na váš stôl naservíruje štipku rafinovanej nevšednosti a...

Kolekcia modrého riadu odráža farbu oceánu a letného neba. Jeho originálny dizajn na váš stôl naservíruje štipku rafinovanej nevšednosti a zaručene zožne veľký obdiv.

MIJ (Made in Japan) je riad, ktorý len tak nikde neuvidíte. Dováža sa priamo z Japonska, je vyrobený z odolnej prírodnej keramiky a vďaka ručnej výrobe je každý kus originál. Neodmysliteľným bonusom je fakt, že neobsahuje kovy ani škodlivé farbivá. Farby zostávajú stále rovnako sýte a nehrozí ani ich odlupovanie.
Obľúbený a akčný produkt Modrý keramický servírovací tanier MIJ Sky, môžete zohnať bez problémov na našom webe umiestnený v kategórii servírovacie taniere. Teraz môžete nájsť ešte iné kúsky zo spomínanej sekcie za extra cenu! Máme toho pre vás viac, pozrite sa tiež na viac produktov značky MIJ. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

V zľave tovar Modrý keramický servírovací tanier MIJ Sky, od značky s dlhou tradíciou MIJ je možné kúpiť tu teraz práve lacno! V súčasnosti v predaji od 23,90 EUR.