Modro-krémový vonkajší koberec NORTHRUGS Biri, 160 x 230 cm

Sú z odolného materiálu, pýšia sa štýlovým prevedením a teraz pozor - môžete ich pokojne používať aj vonku! Štýlové koberce od značky... viac informácií »
Modro-krémový vonkajší koberec NORTHRUGS Biri
Značka: NORTHRUGS
69,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Sú z odolného materiálu, pýšia sa štýlovým prevedením a teraz pozor - môžete ich pokojne používať aj vonku! Štýlové koberce od značky...

Sú z odolného materiálu, pýšia sa štýlovým prevedením a teraz pozor – môžete ich pokojne používať aj vonku!

Štýlové koberce od značky NORTHRUGS sú totiž vyrobené z polypropylénu, ktorý má schopnosť odolávať vode, nečistote a blednutiu. Využijete ich tak nielen doma, ale kdekoľvek vonku na terase, záhrade alebo pri bazéne.Najpredávanejší produkt Modro-krémový vonkajší koberec NORTHRUGS Biri, 160 x 230 cm môžete kúpiť jednoducho tu u nás umiestnený v kategórii vonkajšie koberce! Máme pre vás kvalitné produkty z našej sekcie za výpredajovú cenu! Obľúbený výrobca NORTHRUGS pre svojich zákazníkov ponúka kvalitný tovar.. A to je ešte len začiatok. Náš sortiment je ale široký, máme v ponuke však tiež viac produktov od dodávateľa NORTHRUGS. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Modro-krémový vonkajší koberec NORTHRUGS Biri, 160 x 230 od dodávateľa so skvelou povesťou NORTHRUGS jednoducho môžete zohnať teraz v ponuke v bezva akcii. Aktuálne za 69,90 EUR.