Modro-biely bavlnený pletený mantinel T-TOMI, dĺžka 220 cm

Jemný pletený mantinel T-TOMI zabezpečí vášmu dieťaťu pokojný, bezpečný a nerušený spánok. Slúži ako mäkká a príjemná bariéra, ktorá... viac informácií »
Modro-biely bavlnený pletený mantinel T-TOMI
Značka: T-TOMI
72,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Jemný pletený mantinel T-TOMI zabezpečí vášmu dieťaťu pokojný, bezpečný a nerušený spánok. Slúži ako mäkká a príjemná bariéra, ktorá...

Jemný pletený mantinel T-TOMI zabezpečí vášmu dieťaťu pokojný, bezpečný a nerušený spánok. Slúži ako mäkká a príjemná bariéra, ktorá chráni vášho malého spáča pred tvrdým povrchom postieľky. Môže sa však používať aj ako bezpečnostná ohrádka.

Povrch pleteniny je vyrobený z mäkkej a jemnej bavlny, výplň tvorí antibakteriálne duté vlákno. Výrobok je vhodný od narodenia. Tento akčný výrobok máte možnosť nájsť aktuálne tu na našom webe v známej sekcii detský textil. Teraz kúpite ostatné výrobky z našej kategórie za výpredajovú cenu. V očiach zákazníkov popupárna značka T-TOMI pre svojich zákazníkov poskytuje top sortiment .

Tento obľúbený tovar Modro-biely bavlnený pletený mantinel T-TOMI, dĺžka od známej značky T-TOMI máte možnosť zaobstarať v súčasnosti vo výpredajové akciu! Na našich stránkach za 72,90 EUR.