miomare Termostatická batéria na vaňu/sprchová (batéria na vaňu)

Veľmi kvalitná profesionálna batéria v modernom dizajne Úspora vody a energie vďaka funkcii Eco-Stop Komfortné a plynulé nastavenie teploty s... viac informácií »
miomare  Termostatická batéria na vaňu/sprchová
Značka: miomare
34,99 EUR49,99 EUR Zľava -30%
Overiť dostupnosť »
Veľmi kvalitná profesionálna batéria v modernom dizajne Úspora vody a energie vďaka funkcii Eco-Stop Komfortné a plynulé nastavenie teploty s...

Veľmi kvalitná profesionálna batéria v modernom dizajne Úspora vody a energie vďaka funkcii Eco-Stop Komfortné a plynulé nastavenie teploty s bezpečnostnou poistkou pri cca 38 °C Kvalitný horný diel ventilu s keramickým krúžkom s nízkym opotrebením 20,6 mm štandardná prípojka (G 1/2'') na upevnenie sprchových hadíc Jednoduchá inštalácia do dvoch otvorov – vrátane montážneho materiálu a návodu na montáž Testovaná na hluk LGA Chemicky a mikrobiologicky testovaná – podľa ustanovení Spolkového úradu pre zdravie KTW a W 270 (najvyššia odolnosť proti baktériám) Vhodná pre všetky tlakuvzdorné vodné sústavy ako ústredné vykurovanie, prietokový ohrievač, tlakový bojler a pod. Nevhodná pre nízkotlakové zariadenia a malé zásobníky Sprchová batéria s termostatom Prípojka na teplú a studenú vodu so sitom na zachytávanie nečistôt a s integrovanou zábranou spätného toku Batéria na vaňu s termostatom Hadice s integrovaným blokátorom spätného prúdu Materiál Mosadz, oceľ Rozmery Sprchová batéria s termostatom: cca 26,2 x 3,1 x 4,6 cm (Š x V x H) Batéria na vaňu s termostatom: cca 26,2 x 3,1 x 14 cm (Š x V x H) Hmotnosť Sprchová batéria s termostatom: cca 1,19 kg Batéria na vaňu s termostatom: cca 1,39 kg . Úspora vody a energie vďaka funkcii Eco-Stop
Kvalitný kus miomare Termostatická batéria na vaňu/sprchová (batéria možno zakúpiť bez ťažkostí tu na našom webe zaradený v sekcii kúpeľňa. Teraz si môžete zaobstarať podobné výrobky v spomínanej kategórii za neuveriteľne výhodnú cenu! Samozrejme, že to nie je všetko, nebojte sa, máme toho viac! Mrknite na viac skvelých kúskov značky miomare. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento kvalitný kus miomare Termostatická batéria na od známej kvalitnej značky miomare ide zaobstarať dnes za rozumné peniaze! Produkt nakúpite teraz u nás za 34,99 EUR.