Maznacia hračka ESECO Owl Princess

Maznacia hračka od značky ESECO sa vďaka svojmu minimalistickému prevedeniu perfektne hodí ako prvá hračka pre vaše bábätko. Jej hebké telo, ktoré... viac informácií »
Maznacia hračka ESECO Owl Princess
Značka: ESECO
13,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Maznacia hračka od značky ESECO sa vďaka svojmu minimalistickému prevedeniu perfektne hodí ako prvá hračka pre vaše bábätko. Jej hebké telo, ktoré...

Maznacia hračka od značky ESECO sa vďaka svojmu minimalistickému prevedeniu perfektne hodí ako prvá hračka pre vaše bábätko. Jej hebké telo, ktoré tvorí kombinácia bavlny a polyesteru. je navrhnuté tak, aby sa dalo ľahko a pohodlne uchopiť. Výplň potom tvorí duté vlákno charakteristické antistatickými a antibakteriálnymi vlastnosťami. Ako ďalšie produkty od značky ESECO sa okrem medzinárodne uznávaného certifikátu Oeko Tex Standard 100 pýši aj starostlivou a do detailu prepracovanou výrobou. Okrem toho ju možno v prípade potreby jednoducho vyprať.
Zľavnený produkt Maznacia hračka ESECO Owl Princess možno získať bez problémov tu na našom webe v populárnej sekcii detské hračky. Preskúmajte ešte ostatné produkty z tejto populárnej rubriky za extra cenu! To však nie je všetko, náš sortiment je ale široký. U nás nájdete viac kúskov od značky ESECO. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Populárny dodávateľ ESECO má v ponuke vysoko kvalitný sortiment . Môžete sa presvedčiť sami!

Tento unikátny výrobok Maznacia hračka ESECO Owl od tejto skvelej značky ESECO môžete si kúpiť u nás teraz lacno! Lacno za cenu 13,99 EUR.