Matne lakovaný vešiak z dubového dreva so 6 háčikmi a poličkou Rowico Confetti

Majte poriadok v predsieni vo všetkých kabátoch, ktoré sú u vás doma alebo na návšteve. Dubový vešiak unesie ťažobu všetkých plných vreciek,... viac informácií »
Matne lakovaný vešiak z dubového dreva so 6 háčikmi a poličkou Rowico Confetti
Značka: Rowico
111 EUR
Overiť dostupnosť »
Majte poriadok v predsieni vo všetkých kabátoch, ktoré sú u vás doma alebo na návšteve. Dubový vešiak unesie ťažobu všetkých plných vreciek,...

Majte poriadok v predsieni vo všetkých kabátoch, ktoré sú u vás doma alebo na návšteve. Dubový vešiak unesie ťažobu všetkých plných vreciek, kapucní, šatiek a príležitostne aj klobúkov. Zanechá vašu predsieň čistú a organizovanú.
Tento veľmi obľúbený výrobok môžete kúpiť práve tu na našom webe umiestnený v rubrike vešiaky na stenu! Vyhľadajte si ešte iné výrobky z tejto populárnej sekcie za akčnú cenu. Náš sortiment je široký, pozrite sa tiež na ďalšie preverené produkty od značky Rowico. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

V zľave tento tovar Matne lakovaný vešiak z dubového od obľúbenej značky Rowico je k dostaniu na našich stránkach za úplne najnižšiu cenu! V súčasnosti za skvelú cenu 111 EUR.