Kúpeľňová predložka s motívom čierno-bielych rýb Chilai Black Fish, 60 x 40 cm

Dodajte svojej kúpeľni štipku originality s dizajnovými predložkami. Napríklad tieto od značky Chilai sú navyše vhodné na podlahové vykurovanie. Na... viac informácií »
Kúpeľňová predložka s motívom čierno-bielych rýb Chilai Black Fish
Značka: Chilai
10,40 EUR
Overiť dostupnosť »
Dodajte svojej kúpeľni štipku originality s dizajnovými predložkami. Napríklad tieto od značky Chilai sú navyše vhodné na podlahové vykurovanie. Na...

Dodajte svojej kúpeľni štipku originality s dizajnovými predložkami. Napríklad tieto od značky Chilai sú navyše vhodné na podlahové vykurovanie. Na spodnej strane nájdete protišmykové prvky a ak sa predložka zašpiní, napríklad od zubnej pasty, môžete ju bez obáv vyprať pri 30 stupňoch. Super produkt Kúpeľňová predložka s motívom čierno-bielych rýb Chilai Black Fish, 60 x 40 cm získate bezprostredne na našich stránkach v populárnej rubrike kúpeľňový textil. Preskúmajte parádne produkty z tejto populárnej rubriky za skvelú cenu.

Obľúbený a kvalitný výrobok Kúpeľňová predložka s motívom čierno-bielych od značky Chilai ľahko môžete zaobstarať práve tu vo výhodnej akcii. Ponuka už od 10,40 EUR.