Krémový koberec Universal Moana Freo, 135 x 190 cm

Nápadité vzory a ľahko kombinovateľné odtiene. To však nie je jediné plus týchto kobercov značky Universal. Skvele ochránia vaše nohy pred studenou... viac informácií »
Krémový koberec Universal Moana Freo
Značka: Universal
103 EUR
Overiť dostupnosť »
Nápadité vzory a ľahko kombinovateľné odtiene. To však nie je jediné plus týchto kobercov značky Universal. Skvele ochránia vaše nohy pred studenou...

Nápadité vzory a ľahko kombinovateľné odtiene. To však nie je jediné plus týchto kobercov značky Universal. Skvele ochránia vaše nohy pred studenou podlahou a podlahu zase pred poškodením.

Zároveň vyzerajú naozaj dobre, takže k vášmu vypracovanému interiéru krásne sadnú a ešte ho povznesú o level vyššie. No a čo si budeme hovoriť – keď je domov krásny, cítite sa v ňom oveľa lepšie ♥

Prečo mať doma koberec?
Ide u vás doma zima od podlahy? Koberec zvyšuje pocitovo teplotu o 2 °C. A tak vám môže ušetriť aj peniaze za vykurovanie.
Niektoré koberce od Universal sú antistatické. Vďaka tomu je ľahšie vysať z nich omrvinky i zvieraciu srsť.
Unikátny kus získate bezstarostne tu u nás umiestnený v kategórii koberce! Mrknite na akčné výrobky z tejto obľúbenej kategórie vo výhodnej akcii!

Najpredávanejší tovar Krémový koberec Universal Moana Freo, od známej spoločnosti Universal možno nájsť na našich stránkach teraz práve za najnižšiu cenu! Aktuálne stojí u nás 103 EUR.