Krémovobiely pléd s podielom bavlny Euromant Zen, 140 x 180 cm

Nie je chvíľa, ktorá by nelákala k využitiu deky Zen. V lete je bezchybná ako deka na piknik alebo na zahriatie počas pozorovania hviezd, sedenia s... viac informácií »
Krémovobiely pléd s podielom bavlny Euromant Zen
Značka: Euromant
48,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nie je chvíľa, ktorá by nelákala k využitiu deky Zen. V lete je bezchybná ako deka na piknik alebo na zahriatie počas pozorovania hviezd, sedenia s...

Nie je chvíľa, ktorá by nelákala k využitiu deky Zen. V lete je bezchybná ako deka na piknik alebo na zahriatie počas pozorovania hviezd, sedenia s priateľmi na záhrade alebo večerného otvoreného divadla. V zime ju majte stále po ruke alebo ju využite ako prikrývku cez posteľ či obľúbené kreslo na čítanie.
Veľa obľúbený produkt Krémovobiely pléd s podielom bavlny Euromant Zen, 140 x 180 cm možno získať ešte tu a teraz na našom webe v populárnej rubrike deky. Mrknite na obľúbené výrobky zo spomínanej sekcie za najlepšie ceny. Naša ponuka je široká, máme však aj v ponuke viac skvelého tovaru od výrobcu Euromant. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Zaujímavý výrobok Krémovobiely pléd s podielom bavlny Euromant Zen, od dodávateľa kvalitných produktov Euromant môžete dostať aktuálne za primerané peniaze! Na našej stránke za 48,90 EUR.