Krémovobiely obojstranný vonkajší koberec z recyklovaného plastu Green Decore Solitaire, 90 x 150 cm

Koberec Solitaire je vyrobený z vlákien z recyklovaných pet fliaš, vďaka čomu je pevný a odolný. Okrem toho vás zaujme svojím rustikálnym štýlom a... viac informácií »
Krémovobiely obojstranný vonkajší koberec z recyklovaného plastu Green Decore Solitaire
Značka: Green Decore
41 EUR57,90 EUR Zľava -29%
Overiť dostupnosť »
Koberec Solitaire je vyrobený z vlákien z recyklovaných pet fliaš, vďaka čomu je pevný a odolný. Okrem toho vás zaujme svojím rustikálnym štýlom a...

Koberec Solitaire je vyrobený z vlákien z recyklovaných pet fliaš, vďaka čomu je pevný a odolný. Okrem toho vás zaujme svojím rustikálnym štýlom a obojstranným použitím.

Čistenie je jednoduché. Stačí použiť vlhkú handričku s trochou mydla a potom ju nechať uschnúť. Uvoľnené vlákna zastrihnite nožnicami a vychutnajte si krásu koberca Green Decore. Môžete ho používať v interiéri alebo v krytom vonkajšom priestore.

Dobré vedieť: z dôvodu ručnej výroby sa výsledná dĺžka koberca môže líšiť o maximálne 5 cm. V zľave tento kus je na získanie bezstarostne tu na našom webe v obľúbenej kategórii vonkajšie koberce! Teraz získate úplne nové produkty z našej kategórie za najnižšiu cenu!

Akčný produkt Krémovobiely obojstranný vonkajší koberec z od výrobcu s dlhou históriou Green Decore pohodlne zaobstaráte tu a teraz za výpredajovú cenu. Aktuálne za 41 EUR.