Krémovobiely koberec Universal Ziri White, 60 x 150 cm

Značka Universal to s kobercami jednoducho vie. Nielenže svojím nápaditým dizajnom s prehľadom oživí ktorúkoľvek miestnosť, zároveň nie sú... viac informácií »
Krémovobiely koberec Universal Ziri White
Značka: Universal
82,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Značka Universal to s kobercami jednoducho vie. Nielenže svojím nápaditým dizajnom s prehľadom oživí ktorúkoľvek miestnosť, zároveň nie sú...

Značka Universal to s kobercami jednoducho vie. Nielenže svojím nápaditým dizajnom s prehľadom oživí ktorúkoľvek miestnosť, zároveň nie sú ochudobnené ani o praktickú stránku. Inak tomu nie je ani pri kolekcii Ziri, ktorá hneď na prvý pohľad zaujme vďaka kombinácii zemitého odtieňa s ľahko žiarivejšími farbami. O funkčnosť sa potom postará polypropylénový materiál, ktorý zaistí vytúženú mäkkosť, dobrú odolnosť a nenáročnú údržbu.
Často hľadaný tovar môžete nájsť v pohode tu a teraz na našich stránkach v známej kategórii koberce! Teraz si môžete kúpiť akčné výrobky v spomínanej kategórii ľahko online. Známy výrobca Universal pre svojich zákazníkov poskytuje špičkové výrobky.! Môžete sa presvedčiť sami. Nebojte sa, máme toho viac, mrknite na viac výrobkov od výrobcu Universal. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento kvalitný a lacný produkt Krémovobiely koberec Universal Ziri White, 60 x 150 originál od značky Universal môžete zaobstarať tady naozaj lacno! Teraz za akčnú cenu 82,90 EUR.