Krémovobiely koberec Universal Yveline Multi, 133 x 190 cm

Koberec, ktorý je nielen pekný na pohľad, ale zároveň poskytne vysoký komfort pre vaše bosé nôžky. Tak by sa v krátkosti dala vystihnúť kolekcia... viac informácií »
Krémovobiely koberec Universal Yveline Multi
Značka: Universal
177 EUR
Overiť dostupnosť »
Koberec, ktorý je nielen pekný na pohľad, ale zároveň poskytne vysoký komfort pre vaše bosé nôžky. Tak by sa v krátkosti dala vystihnúť kolekcia...

Koberec, ktorý je nielen pekný na pohľad, ale zároveň poskytne vysoký komfort pre vaše bosé nôžky. Tak by sa v krátkosti dala vystihnúť kolekcia Yveline od značky Universal. O funkčný aspekt sa potom postará starostlivo vybraný materiál – v tomto prípade 100 % polypropylén. Ten je charakteristický svojimi mäkkými vláknami s dobrou elasticitou a veľmi nenáročnou údržbou. Výnimočný a žiadaný kus Krémovobiely koberec Universal Yveline možno zaobstarať aktuálne na stránkach zaradený v kategórii textil! Máme pre vás podobné produkty v spomínanej rubrike za super cenu! Nebojte sa, máme toho pre vás viac, u nás nájdete viac tovaru od značky Universal. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Žiadaný tovar Krémovobiely koberec Universal Yveline od spoločnosti so skvelým menom Universal ľahko zaobstaráte aktuálne na webe naozaj lacno! Produkt si môžete zakúpiť u nás za 177 EUR.