Krémovobiely koberec Mint Rugs Cassia, 200 x 290 cm

Nalaďte svoj domov na ľahko bohémsku nôtu s kobercom z kolekcie Cassia. Jeho etnické vzory v rôznych farebných prevedeniach skvele doplnia odvážny... viac informácií »
Krémovobiely koberec Mint Rugs Cassia
Značka: Mint Rugs
81,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nalaďte svoj domov na ľahko bohémsku nôtu s kobercom z kolekcie Cassia. Jeho etnické vzory v rôznych farebných prevedeniach skvele doplnia odvážny...

Nalaďte svoj domov na ľahko bohémsku nôtu s kobercom z kolekcie Cassia. Jeho etnické vzory v rôznych farebných prevedeniach skvele doplnia odvážny eklektický aj minimalisticky zariadený interiér. Vaše bosé nohy si ho zamilujú pre jeho neodolateľne mäkký, vysoký vlas.

O materiáli:
Koberec je zo 100% polypropylénu. Nežmolkuje sa, ľahko sa udržiava a pýši sa odolnosťou a trvanlivosťou svojich vlákien. Hodí sa do miestností, v ktorých je podlahové vykurovanie. Neudržiava v sebe vlhkosť a prekvapí aj svojimi antistatickými vlastnosťami. Navyše je tak jemný na dotyk, že už nebudete chcieť chodiť po ničom inom. Tento akčný a v zľave výrobok Krémovobiely koberec Mint Rugs Cassia, 200 je k dostaniu už dnes tu u nás v obľúbenej sekcii textil. Nájdite si unikátne produkty z tejto obľúbenej sekcie za internetové ceny! Možno ale hľadáte niečo iné, máme toho pre vás viac! Máme v ponuke tiež ďalší preverený tovar od značky Mint Rugs. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Populárny výrobca medzi zákazníkmi Mint Rugs má v ponuke prémiový sortiment.. Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme!

Exkluzívny tovar Krémovobiely koberec Mint Rugs Cassia, 200 x od značky s dlhou tradíciou Mint Rugs môžete pohodlne získať práve teraz v našej ponuke so zľavou! Aktuálne stojí u nás 81,90 EUR.