Krémová deka z mikrovlákna DecoKing Mic, 160 × 210 cm

Túžite po jemnučkej deke, do ktorej sa zababušíte napríklad pri sledovaní televízie alebo pri čítaní napínavej knihy? Tak to sa vám táto deka... viac informácií »
Krémová deka z mikrovlákna DecoKing Mic
Značka: DecoKing
37,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Túžite po jemnučkej deke, do ktorej sa zababušíte napríklad pri sledovaní televízie alebo pri čítaní napínavej knihy? Tak to sa vám táto deka...

Túžite po jemnučkej deke, do ktorej sa zababušíte napríklad pri sledovaní televízie alebo pri čítaní napínavej knihy?

Tak to sa vám táto deka DecoKing iste zapáči. Je vyrobená z jemného mikrovlákna, ktoré je veľmi príjemné na dotyk a tiež krásne hreje. Môžete sa teda prikryť, akokoľvek chcete. Alebo ju použite ako prikrývku cez posteľ. Využití má viac než dosť!Tento kvalitný a žiadaný tovar Krémová deka z mikrovlákna DecoKing Mic, 160 × ide získať pohodlne tu u nás v kategórii deky! Teraz môžete nájsť skvelé produkty z tejto známej kategórie za skvelú cenu! Tým ale však naša ponuka nekončí, náš sortiment je ale široký. Máme však aj v ponuke viac tovaru značky DecoKing. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Dizajnový produkt Krémová deka z mikrovlákna DecoKing Mic, 160 od kvalitného výrobcu DecoKing pohodlne nakúpite v súčasnosti stále výhodne! Cena od 37,90 EUR.