Konferenčný stôl s podnožím v čiernej farbe Skandica Arena

Pri navrhovaní tohto konferenčného stola Arena sa dizajnéri značky Skandica vyhrali s kombináciami tvarov, materiálov a farieb. Stolík skvele doplnia... viac informácií »
Konferenčný stôl s podnožím v čiernej farbe Skandica Arena
Značka: Skandica
299 EUR
Overiť dostupnosť »
Pri navrhovaní tohto konferenčného stola Arena sa dizajnéri značky Skandica vyhrali s kombináciami tvarov, materiálov a farieb. Stolík skvele doplnia...

Pri navrhovaní tohto konferenčného stola Arena sa dizajnéri značky Skandica vyhrali s kombináciami tvarov, materiálov a farieb. Stolík skvele doplnia alebo ozvláštnia interiéry najmä v populárnom glamour štýle.

Arena je skutočne dizajnérske dielo. Asymetrický rám stolíka podopiera 2 odkladacie dosky. Vrchná oválna doska je v dubovom dekore a má hrúbku 36 mm, zato tá spodná je okrúhleho tvaru a jej hrúbka je 18 mm.

Navyše práve táto kombinácia farieb je tou úplne najpredávanejšou v tomto roku. Tento kvalitný a lacný produkt Konferenčný stôl s podnožím v čiernej farbe Skandica Arena možno získať ešte tu na webe zaradený v rubrike konferenčné stolíky. Teraz získate výnimočné produkty z tejto populárnej sekcie za výhodné peniaze. To však nie je všetko, u nás vám ponúkneme viac. Mrknite tiež na ďalšie skvelé kúsky od výrobcu Skandica. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Veľmi žiadaný produkt Konferenčný stôl s podnožím v od spoľahlivého výrobcu Skandica zoženiete práve tu naozaj výhodne! Na našej stránke za 299 EUR.