Komoda Actona Thais, šírka 70 cm

Ľahký závan už dávno minulej nostalgie, čisté línie a škandinávsky nádych. To všetko spĺňa táto komoda značky Actona. Tak si kúpte domov... viac informácií »
Komoda Actona Thais
Značka: Actona
379 EUR
Overiť dostupnosť »
Ľahký závan už dávno minulej nostalgie, čisté línie a škandinávsky nádych. To všetko spĺňa táto komoda značky Actona. Tak si kúpte domov...

Ľahký závan už dávno minulej nostalgie, čisté línie a škandinávsky nádych. To všetko spĺňa táto komoda značky Actona. Tak si kúpte domov kúsok, do ktorého schováte veľa vecí a bude jednoducho vyzerať skvele ako v obývačke, tak v spálni či predsieni.

O značke:
Actona je dánska značka, v ktorej je viditeľný typický podpis severského dizajnu.

Hoci nábytok pôsobí moderne a sviežo, nájdete v ňom okaté náznaky minulosti, ktorá v Škandinávii priniesla zaujímavý a neopozeraný dizajn v retro štýle.Tento unikátny produkt Komoda Actona Thais, šírka máte možnosť kúpiť v pohode tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej sekcii komody! Teraz nájdete ešte ďalšie produkty z našej rubriky za akčnú cenu. Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca Actona má v stále ponuke prvotriedny tovar.! Ponuka platí do vypredania zásob!

Super tovar Komoda Actona Thais, šírka 70 od obľúbenej značky Actona získate momentálne na našich stránkach so zľavou! Stojí teraz u nás 379 EUR.