Koberec Vitaus Sophia, 160 x 230 cm

Vďaka značke Vitaus už nemusíte nosiť koberce do čistiarne! Sú vysoko odolné, možno ich prať na 30 °C a sú protišmykové. Takúto kombináciu... viac informácií »
Koberec Vitaus Sophia
Značka: Vitaus
103 EUR
Overiť dostupnosť »
Vďaka značke Vitaus už nemusíte nosiť koberce do čistiarne! Sú vysoko odolné, možno ich prať na 30 °C a sú protišmykové. Takúto kombináciu...

Vďaka značke Vitaus už nemusíte nosiť koberce do čistiarne! Sú vysoko odolné, možno ich prať na 30 °C a sú protišmykové. Takúto kombináciu ťažko pohľadať, ale Vitaus to vie! Ich koberce sú vyrobené z mikropolyamidu, vďaka čomu toho veľa vydržia. Hodia sa tak aj na miesta, ktoré sú pod veľkou záťažou ako kuchyne alebo chodba. Ale rovnako tak ich môžete dať pod kávový stolík, pohovku alebo napríklad k posteli.

Poznámka: výsledné rozprestretie vzoru sa môže líšiť v závislosti od rozmeru koberca. Všetky veľkosti sú vyrobené z rovnakej textílie, motív preto nie je prispôsobený proporciám konkrétneho kusu.
Veľa podarený produkt Koberec Vitaus Sophia, 160 x 230 cm možno nakúpiť priamo tu na našich stránkach v známej rubrike koberce. Teraz si môžete vybrať ďalšie produkty z tejto populárnej sekcie za parádnu cenu!

Lacný tovar Koberec Vitaus Sophia, 160 x 230 od značky s dlhou históriou Vitaus ľahko môžete zaobstarať aktuálne za skvelú cenu. Teraz za akčnú cenu 103 EUR.