Koberec Vitaus Sandria, 80 × 300 cm

Koberec, ktorý je vysokoodolný, možno ho prať na 30 °C, je protišmykový, a ešte k tomu nápaditý? Takúto kombináciu je ťažké nájsť, ale značka... viac informácií »
Koberec Vitaus Sandria
Značka: Vitaus
69,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Koberec, ktorý je vysokoodolný, možno ho prať na 30 °C, je protišmykový, a ešte k tomu nápaditý? Takúto kombináciu je ťažké nájsť, ale značka...

Koberec, ktorý je vysokoodolný, možno ho prať na 30 °C, je protišmykový, a ešte k tomu nápaditý? Takúto kombináciu je ťažké nájsť, ale značka Vitaus to vie!

Koberce sú vyrobené z mikropolyamidu, vďaka čomu toho veľa vydržia. Hodia sa tak aj na miesta, ktoré sú pod veľkou záťažou, ako sú trebárs kuchyne (hneď pri kuchynskej linke, aby ste mali nohy v teple) alebo chodba. Ale rovnako tak ich môžete dať pod kávový stolík, k pohovke alebo napríklad pred posteľ.

Poznámka: výsledné rozprestretie vzoru sa môže líšiť v závislosti od rozmeru koberca. Všetky veľkosti sú vyrobené z rovnakej textílie, motív preto nie je prispôsobený proporciám konkrétneho kusu. Tento exkluzívny produkt Koberec Vitaus Sandria, 80 × 300 cm ide získať bezstarostne tu a teraz na našich stránkach umiestnený v kategórii textil. Zaobstarajte si obľúbené produkty v spomínanej sekcii vo výpredajovej akcii. Predný dodávateľ Vitaus vám poskytuje veľmi kvalitné produkty ! Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú! Samozrejme, že to nie je všetko, u nás toho nájdete oveľa viac! Pozrite sa tiež na ďalší kvalitný tovar od značky Vitaus. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento akčný produkt Koberec Vitaus Sandria, 80 × 300 cm s osvedčenou značkou Vitaus môžete pohodlne získať online za najnižšiu cenu! Ceny od 69,90 EUR.