Koberec Vitaus Hargo, ⌀ 100 cm

Tento kúsok zaujme nielen svojím elegantným a nevšedným dizajnom, ale aj svojimi vlastnosťami. Veľa toho vydrží a starostlivosť oň je úplne... viac informácií »
Koberec Vitaus Hargo
Značka: Vitaus
29,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento kúsok zaujme nielen svojím elegantným a nevšedným dizajnom, ale aj svojimi vlastnosťami. Veľa toho vydrží a starostlivosť oň je úplne...

Tento kúsok zaujme nielen svojím elegantným a nevšedným dizajnom, ale aj svojimi vlastnosťami. Veľa toho vydrží a starostlivosť oň je úplne jednoduchá.

Výhody materiálu:
Tento kúsok sa vďaka svojmu materiálu radí medzi syntetické koberce, ktoré majú nejednu výhodu. Majú nižšie výrobné náklady, teda aj cena je neporovnateľne nižšia ako u kobercov z prírodných vlákien. Majú skvelé antistatické vlastnosti a sú veľmi odolné voči roztočom, čo z nich robí ideálnu voľbu pre alergikov. Vďaka svojmu spracovaniu si držia sýtejšie odtiene a majú tvarovú stálosť.

Údržba koberca:
Nielen, že sa dá bez námahy umyť v ruke, ale možno ho tiež hodiť do práčky a vyprať na 30 °C. Vyhnite sa bielidlám a pri ručnom umývaní koberec nestláčajte a násilne nežmýkajte. Veľmi obľúbený produkt Koberec Vitaus Hargo, ⌀ 100 obstaráte jednoducho u nás v rubrike koberce. Získajte akčné produkty z našej kategórie za rozumné peniaze!

Zľavnený kus Koberec Vitaus Hargo, ⌀ od nášho popredného výrobcu Vitaus možno získať aktuálne na webe za parádnu cenu. V akcii od 29,90 EUR.