Koberec Vitaus Hali Madalyon Siyah, 80 × 150 cm

Nebaví vás neustále dávať koberec do čistiarne? Vyriešte to kobercom Vitaus! Takým, ktorý je vysokoodolný, možno ho prať na 30 °C a je... viac informácií »
Koberec Vitaus Hali Madalyon Siyah
Značka: Vitaus
42,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nebaví vás neustále dávať koberec do čistiarne? Vyriešte to kobercom Vitaus! Takým, ktorý je vysokoodolný, možno ho prať na 30 °C a je...

Nebaví vás neustále dávať koberec do čistiarne? Vyriešte to kobercom Vitaus! Takým, ktorý je vysokoodolný, možno ho prať na 30 °C a je protišmykový. Takúto kombináciu len ťažko nájdete, ale Vitaus to vie!

Koberce tejto značky sú vyrobené z mikrovlákien polyamidu, vďaka čomu toho veľa vydržia. Hodia sa tak aj na miesta, ktoré sú pod veľkou záťažou ako kuchyne alebo chodba. Ale rovnako tak ich môžete dať pod kávový stolík, pohovku alebo napríklad k posteli.

Poznámka: výsledné rozprestretie vzoru sa môže líšiť v závislosti od rozmeru koberca. Všetky veľkosti sú vyrobené z rovnakej textílie, motív preto nie je prispôsobený proporciám konkrétneho kusu. Obľúbený výrobok môžete kúpiť bezstarostne tu na stránkach v známej sekcii koberce. Teraz si môžete vybrať ešte ďalšie produkty v spomínanej rubrike za najnižšiu cenu. Možno ale hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho pre vás viac! U nás v ponuke nájdete viac kvalitných výrobkov značky Vitaus. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Zaujímavý produkt Koberec Vitaus Hali Madalyon od renomovaného dodávateľa Vitaus jednoducho zoženiete aktuálne v našej ponuke stále výhodne. Stojí teraz u nás 42,90 EUR.