Koberec vhodný aj do exteriéru Universal Gio Cerso, 60 × 120 cm

Tento exkluzívny produkt Koberec vhodný aj do exteriéru Universal Gio Cerso, s osvedčenou značkou Universal dostanete ešte dnes za najnižšiu cenu. Práve teraz v akcii za 94 EUR. EAN: 8430176431544
Koberec vhodný aj do exteriéru Universal Gio Cerso
Značka: Universal
94 EURDostupnosť: SKLADOM 118 Kč Zľava -20%
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

S kobercom z kolekcie Gio od značky Universal získate nielen dizajnový doplnok do interiéru, ale aj praktického pomocníka proti studenej podlahe.

Čo je heat-frise úprava?
Ide o metódu, pri ktorej je vlákno tepelne spracované. To kobercu ako takému dodá väčšiu pevnosť a stane sa odolnejší voči poškodeniu. Kvalitné spracovanie touto metódou sa odrazí ale aj na vzhľade koberca – stane sa viac atraktívnejším, pretože farby naberú na intenzite a viac tak vyniknú.

O značke Universal:
Do vášho bývania sa nenápadne vkráda nuda? Moderné koberce Universal ju rázne zaženú. V jej ponuke nájdete kúsky, ktoré sa pýšia hebkými materiálmi. Sú veľmi príjemné na dotyk, ale majú aj skvele izolačné vlastnosti a ľahko sa udržujú.

Prečo si zaobstarať koberec:
Okrem toho estetického je naporúdzi aj nejeden užitočný dôvod. Koberec ideálne izoluje hluk aj studené teploty. Zahreje tak vaše bosé nôžky a utlmí pobehovanie šantiacich detí. Má aj antistatické vlastnosti, je teda vhodný do interiérov, ktoré sa zdieľajú s domácimi miláčikmi. Ich chlpy sa tak lepšie držia pri zemi a ľahšie sa tak upracú (to sa týka aj prachu). Zároveň ale podlahu od psíkov alebo mačičiek, respektíve ich pazúrikov, dokáže ochrániť. To sa týka aj zarytých milovníkov hororových filmov, ktorí nervóznym poposedávaním a následným šúchaním sedačky môžu práve jej nohami podlahu poškodiť. Tomu koberec ľavou zadnou predíde.