Koberec vhodný aj do exteriéru Universal Amy Grey, 120 × 170 cm

Chráňte svoje nôžky aj podlahu praktickým kobercom. Vyhnete sa tak podchladeniu sa a poškriabaným parketám či inému povrchu, po ktorom chodíte. S... viac informácií »
Koberec vhodný aj do exteriéru Universal Amy Grey
Značka: Universal
82,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Chráňte svoje nôžky aj podlahu praktickým kobercom. Vyhnete sa tak podchladeniu sa a poškriabaným parketám či inému povrchu, po ktorom chodíte. S...

Chráňte svoje nôžky aj podlahu praktickým kobercom. Vyhnete sa tak podchladeniu sa a poškriabaným parketám či inému povrchu, po ktorom chodíte. S tým vám pomôže tento koberec z kolekcie Adra od značky Universal.

Čo je heat-frise úprava?
Ide o metódu, pri ktorej je vlákno tepelne spracované. To kobercu ako takému dodá väčšiu pevnosť a stane sa odolnejší voči poškodeniu. Kvalitné spracovanie touto metódou sa odrazí ale aj na vzhľade koberca – stane sa viac atraktívnejším, pretože farby naberú na intenzite a viac tak vyniknú.

O značke Universal:
Do vášho bývania sa nenápadne vkráda nuda? Moderné koberce Universal ju rázne zaženú. V jej ponuke nájdete kúsky, ktoré sa pýšia hebkými materiálmi. Sú veľmi príjemné na dotyk, ale majú aj skvele izolačné vlastnosti a ľahko sa udržujú.

Prečo si zaobstarať koberec:
Okrem toho estetického je naporúdzi aj nejeden užitočný dôvod. Koberec ideálne izoluje hluk aj studené teploty. Zahreje tak vaše bosé nôžky a utlmí pobehovanie šantiacich detí. Má aj antistatické vlastnosti, je teda vhodný do interiérov, ktoré sa zdieľajú s domácimi miláčikmi. Ich chlpy sa tak lepšie držia pri zemi a ľahšie sa tak upracú (to sa týka aj prachu). Zároveň ale podlahu od psíkov alebo mačičiek, respektíve ich pazúrikov, dokáže ochrániť. To sa týka aj zarytých milovníkov hororových filmov, ktorí nervóznym poposedávaním a následným šúchaním sedačky môžu práve jej nohami podlahu poškodiť. Tomu koberec ľavou zadnou predíde.
Dizajnový výrobok ide získať už dnes na stránkach v obľúbenej kategórii koberce. Pozrite sa na nové produkty z tejto populárnej sekcie za parádnu cenu. Vehlasný dodávateľ Universal má v stálej ponuke veľmi kvalitné výrobky. so zárukou dlhej životnosti! Nové kúsky každý deň! Tým ale však naša ponuka nekončí, nebojte, v ponuke toho máme viac. Máme však aj v ponuke viac kvalitných výrobkov od výrobcu Universal. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Super výrobok Koberec vhodný aj do od výrobcu so skvelou povesťou Universal zaobstaráte tu a teraz práve za outletovú cenu. Aktuálne stojí u nás 82,90 EUR.