Koberec Universal Zaria Multi, 140 x 200 cm

Lákajú vás orientálne koberce, ale nefandíte vlne, sú pre vás finančne nedostupné alebo sú len príliš farebné? Stavte na koberce z polypropylénu.... viac informácií »
Koberec Universal Zaria Multi
Značka: Universal
93,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Lákajú vás orientálne koberce, ale nefandíte vlne, sú pre vás finančne nedostupné alebo sú len príliš farebné? Stavte na koberce z polypropylénu....

Lákajú vás orientálne koberce, ale nefandíte vlne, sú pre vás finančne nedostupné alebo sú len príliš farebné? Stavte na koberce z polypropylénu. Vzhľadovo sú od ručne tkaných kobercov na nerozoznanie. A ak vás od Peržanov odrádza prílišná farebnosť, nechajte sa nimi len inšpirovať a siahnite po modernejšom vzhľade a neutrálnej farbe.

Vzor, ktorý sa objavuje na tradičných kelim kobercoch, pekne doplní moderný interiér a zvyčajne sa páči aj ľuďom, ktorí inak ornamenty neobľubujú.

Koberec je ošetrený metódou heat-frise? , ktorá mu dodáva väčšiu pevnosť a koberec sa stane sa odolnejší voči poškodeniu. Spracovanie touto metódou sa odrazí aj na vzhľade koberce: farby naberú na intenzite a viac tak vyniknú.
Tento dizajnový výrobok Koberec Universal Zaria Multi, 140 x 200 zoženiete pohodlne tu u nás v populárnej sekcii textil. Teraz kúpite akčné výrobky z tejto obľúbenej sekcie za akčnú cenu! U nás toho nájdete oveľa viac, máme však aj v ponuke viac skvelého tovaru značky Universal. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

V zľave tento výrobok Koberec Universal Zaria Multi, 140 x od výrobcu s dlhou históriou Universal k dostaniu aktuálne na webe až neuveriteľne lacno! Vo skvelej akcii za 93,90 EUR.