Koberec Universal Tikey Romea, 160 × 230 cm

Koberec je zo 100 % polypropylénu, ktorý bol upravený metódou heat-set frisé. Ide o metódu, pri ktorej je vlákno tepelne spracované. To kobercu dodá... viac informácií »
Koberec Universal Tikey Romea
Značka: Universal
269 EUR
Overiť dostupnosť »
Koberec je zo 100 % polypropylénu, ktorý bol upravený metódou heat-set frisé. Ide o metódu, pri ktorej je vlákno tepelne spracované. To kobercu dodá...

Koberec je zo 100 % polypropylénu, ktorý bol upravený metódou heat-set frisé. Ide o metódu, pri ktorej je vlákno tepelne spracované. To kobercu dodá väčšiu pevnosť, vďaka čomu sa stane odolnejším voči poškodeniu.

Kvalitné spracovanie touto metódou sa ale odrazí aj na vzhľade koberca – stane sa atraktívnejším, pretože farby naberú intenzitu a viac tak vyniknú.
Neodolateľný produkt máte možnosť získať tiež u nás umiestnený v kategórii textil. Získajte ešte iné produkty zo spomínanej sekcie vo výhodnej akcii! Výrobca Universal vám môže ponúknuť vynikajúci tovar lacne. A to je ešte len začiatok!

Tento veľmi žiadaný produkt Koberec Universal Tikey Romea, originál od značky Universal jednoducho môžete zohnať na našich stránkach teraz práve v bezva akcii. Teraz môžete získať za skvelú cenu 269 EUR.