Koberec Universal Nova, 160 × 230 cm

Koberec je zo 100% polypropylénu, ktorý bol upravený metódou heat-set frisé. Ide o metódu, pri ktorej je vlákno tepelne spracované. To kobercu ako... viac informácií »
Koberec Universal Nova
Značka: Universal
126 EUR
Overiť dostupnosť »
Koberec je zo 100% polypropylénu, ktorý bol upravený metódou heat-set frisé. Ide o metódu, pri ktorej je vlákno tepelne spracované. To kobercu ako...

Koberec je zo 100% polypropylénu, ktorý bol upravený metódou heat-set frisé. Ide o metódu, pri ktorej je vlákno tepelne spracované. To kobercu ako takému dodá väčšiu pevnosť a stane sa odolnejším voči poškodeniu. Kvalitné spracovanie touto metódou sa odrazí ale aj na vzhľade koberca – stane sa viac atraktívnejším, pretože farby naberú na intenzite a viac tak vyniknú.

Koberec je tiež antistatický, čo príde vhod hlavne pri upratovaní napr. zvieracích chlpov, ktoré sa vďaka tejto vlastnosti nebudú držať vo vláknach koberca. Kvalitný a lacný produkt Koberec Universal Nova, 160 × 230 cm možno zohnať taktiež u nás v obľúbenej kategórii textil. Teraz si môžete zaobstarať ďalšie kusy z tejto obľúbenej rubriky jednoducho online. Obľúbená značka zákazníkov Universal poskytuje špičkový sortiment . Môžete sa presvedčiť sami!

Tento zľavnený produkt Koberec Universal Nova, 160 × 230 od dodávateľa kvalitných produktov Universal ľahko získate zde teraz za super peniaze. Teraz získate od 126 EUR.