Koberec Universal Kerati Multi Duro, 200 x 290 cm

Prechádzka ako po obláčiku. Dajte svojim nôžkam pocit tepla a pohody. Krásne a pestrofarebné koberce od značky Universal nielen hravo zaistia tepelnú... viac informácií »
Koberec Universal Kerati Multi Duro
Značka: Universal
319 EUR
Overiť dostupnosť »
Prechádzka ako po obláčiku. Dajte svojim nôžkam pocit tepla a pohody. Krásne a pestrofarebné koberce od značky Universal nielen hravo zaistia tepelnú...

Prechádzka ako po obláčiku. Dajte svojim nôžkam pocit tepla a pohody.

Krásne a pestrofarebné koberce od značky Universal nielen hravo zaistia tepelnú aj zvukovú izoláciu, ale od podlahy sa nebude blížiť žiadna zima. A tiež sú skvelými doplnkami do interiéru.

Skúste tento kúsok zakomponovať napríklad do obývačky – hneď uvidíte, ako tejto spoločenskej miestnosti dodá novú dávku energie a radosti ♥ Tento dizajnový tovar zoženiete bezstarostne na stránkach v kategórii koberce! Pripravili sme ešte ostatné produkty z tejto známej rubriky z pohodlia domova. V očiach zákazníkov popupárna značka Universal dlhodobo predáva veľmi kvalitný tovar . Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú! U nás ponúkame viac, preskúmajte u nás taky ďalšie kúsky od značky Universal. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Veľa obľúbený tovar Koberec Universal Kerati Multi Duro, od nášho výrobcu Universal možno nájsť aktuálne na našej webovej stránke za super cenu. Iba teraz za 319 EUR.