Koberec Universal Kasbach, 133 x 190 cm

Jednoduché zdobenie, prírodné farby a dotyk moderného štýlu. Tým je pretkaná kolekcia Kasbah - koberce elegantne zjednotí a zároveň oživí celú... viac informácií »
Koberec Universal Kasbach
Značka: Universal
88,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Jednoduché zdobenie, prírodné farby a dotyk moderného štýlu. Tým je pretkaná kolekcia Kasbah - koberce elegantne zjednotí a zároveň oživí celú...

Jednoduché zdobenie, prírodné farby a dotyk moderného štýlu. Tým je pretkaná kolekcia Kasbah – koberce elegantne zjednotí a zároveň oživí celú miestnosť. Správne zvolený kúsok potom nie je iba tepelnou a zvukovou izoláciou, môže byť aj skutočnou dizajnovou výsadou, ktorá bude každý deň potešením pre vaše oko. Presvedčte sa o tom napríklad práve s týmto fešákom s hravým vzorovaním, ktoré v sebe nesie dotyk nezávislého umenia.

Horná časť je vyrobená z polypropylénu, ktorý je priateľom nenáročnej údržby a vhodný pre alergikov. Spodná strana je zhotovená z prírodnej juty, ktorá je vďaka svojej hrubosti veľmi odolná a zároveň je obnoviteľným výrobným vláknom. Značka Universal dbá na rešpekt k prírode a tomu podriaďuje svoje produkčné procesy, ktoré sú udržateľné a previazané recykláciou.

Kvalitný a veľmi žiadaný kus Koberec Universal Kasbach, 133 x 190 od obľúbenej značky so zárukou kvality Universal k dostaniu aktuálne na našej webovej stránke za outletovú cenu. Ponuky už od 88,90 EUR.