Koberec Universal Karia Oriental, 140 x 200 cm

Objavte čaro orientálnej kultúry v kolekcii Karia Oriental. Nadčasová kobercová klasika je typická svojím dizajnom plným ozdobných ornamentov a... viac informácií »
Koberec Universal Karia Oriental
Značka: Universal
124 EUR
Overiť dostupnosť »
Objavte čaro orientálnej kultúry v kolekcii Karia Oriental. Nadčasová kobercová klasika je typická svojím dizajnom plným ozdobných ornamentov a...

Objavte čaro orientálnej kultúry v kolekcii Karia Oriental. Nadčasová kobercová klasika je typická svojím dizajnom plným ozdobných ornamentov a hutných farieb. Tieto charizmatické kúsky sú zárukou štýlového interiéru a je módnym trendom číslo jedna už niekoľko storočí.

Horná časť je vyrobená z polypropylénu, ktorý je priateľom nenáročnej údržby a vhodný pre alergikov. Spodná strana je zhotovená z prírodnej juty, ktorá je vďaka svojej hrubosti veľmi odolná a zároveň je obnoviteľným výrobným vláknom. Značka Universal dbá na rešpekt k prírode a tomu podriaďuje svoje produkčné procesy, ktoré sú udržateľné a previazané recykláciou.

Tento výnimočný produkt Koberec Universal Karia Oriental, 140 od známeho popredného výrobcu Universal môžete si kúpiť v našej online ponuke stále výhodne. Práve teraz za skvelú cenu 124 EUR.